if_photoif_put_inmenu
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ "САПСАН"
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 305-60-10 Показати
+38 (097) +38 (097) 961-46-71 Показати

Гідро-вітро-пароізоляція – це довговічність будівлі

23 січня 2019
Щоб забезпечити якісний режим роботи теплоізоляції, необхідна гідро-вітро-пароізоляція. Матеріали для гідроізоляції, вітроізоляції пароізоляції і забезпечують довгий термін експлуатації будівлі, а також забезпечують тепло і затишок в домі. 

Гідроізоляція – це система захисту споруджуваних конструкцій від проникнення вологи. Завдяки гідроізоляційних матеріалів підвищуються властивості надійності та довговічності будівель і споруд. 

Щоб якісно влаштувати гідроізоляцію необхідно підготувати підставу, влаштування гідроізоляційного покриву і захисного огородження. При виборі гідроізоляційного матеріалу, необхідно враховувати всі властивості. 

Пароізоляція – це метод захисту конструкцій будинку та теплоізоляційних матеріалів від пари. Пароізоляційні матеріали забезпечують ізоляцію пара, а не рідини. Найчастіше, в якості пароізоляційного матеріалу використовуються полімерні лаки, рулонні і листові матеріали, різні пароізоляційні плівки. 

У сучасному будівництві все частіше використовують пароізоляцію, так як вона володіє високими експлуатаційними характеристиками. 
Пароізоляційні матеріали захищають конструкцію від пари, яка надходить внутрішньої частини приміщення. 

Вітроізоляція – це метод захисту горищного перекриття, підлогового покриття, а також і стінових конструкцій від різного руху повітряних мас. Завдяки вітроізоляції збільшується довговічність конструкцій покрівлі, так як вона запобігає скупченню вологи. Ветроизоляционный шар ще може виконувати функцію вентиляційну (при скатних покрівлях) та функцію звукоізоляції і теплоізоляції. 

Щоб ветроизоляционный шар якісно виконував свої функції, при його монтажі, необхідно враховувати будівельні вимоги і норми.
 

 

 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×