if_photoif_put_inmenu
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ "САПСАН"
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 305-60-10 Показати
+38 (097) +38 (097) 961-46-71 Показати

Мінеральна вата – екологічно чистий утеплювач

23 січня 2019

Щоб зберегти тепло в будинку взимку і прохолоду влітку, необхідно якісно утеплити стіни будівлі всередині і зовні. Для початку необхідно вибрати і купити утеплювач. На сьогоднішній день виробник пропонує великий асортимент утеплювальних матеріалів. Але особливу увагу заслуговує мінеральна вата. 

Мінеральна вата – це будівельний матеріал, який ідеально підходить для теплоізоляції споруд у всіх країнах Європи і в країнах СНД. 

Цей вид утеплювача поділяється на: 
 

  • кам'яну вату;
  • скловату;
  • шлаковату.


Кожен домовласник хоче купити утеплювач, щоб його можна було застосовувати як теплоізоляцію для труб і стін; для ізоляції перекриттів між поверхами, внутрішніми перегородками, покрівлею, фасадом; як захисний шар при пожежі. 

Кам'яна вата – це екологічно чистий продукт. Цей утеплювач дуже ефективний у роботі, але вимагає суворого дотримання інструкції під час монтажу. 

Мінеральна вата – це утеплювач, який відмінно поєднує в собі звукоізоляційні, теплоізоляційні та пожароизоляционные властивості. 

Якщо Вам необхідно провести ізоляцію виробничих будівель, потрібно купити утеплювач цього виду, так як він володіє високими рівнями теплотехнічних характеристик, завдяки чому стійкий до різких перепадів температур і стійкий до впливу несприятливого середовища. 

Часто базальтову вату використовують в області малоповерхового будівництва в якості теплоізоляційних і звукоізоляційних шарів.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×